Camilla Wellton

Endast

Camilla Wellton on tõusuteel luksusbränd aastast 2009. Seda kannustavad armastus armastuse vastu ja armastus elegantse isikupära vastu kooskõlas üleüldise tervikuga.

Camilla Welltoni äritegevus tugineb kolmel põhimõttel: luua rõivaid, mis tõstavad esile kandja loomupärast jõudu, graatsilisust, ilu ja elegantsust; innustada vaimu nii, et tuleks esile see imeline hingemaailm, mis on igaühes peidus; väljendada armastust elu vastu olles aus iseenda ja ümbritseva suhtes.

Tooted

Naisterõivad, aksessuaarid.

Loodussõbralikkus

Camilla Wellton kasutab kollektsioonides üha enam ökoloogilisi materjale. Samas ei tee ta mööndusi elegantsile ja materjali kvaliteedile ning rõiva sobivusele ja ilule. Camilla Wellton ei kasuta ökoloogilisi materjale pelgalt kasutamise enda pärast, vaid ainult siis, kui sellel on sama kvaliteet ja väjanägemine kui tavapärasel tekstiilil. Disain ja sobivus on esikohal. Alati.

Samas väljendab matejal disaini hinge. Camilla Wellton on veendunud, et luues kauni rõivaeseme, mis on loodussõbralik, valmistab see erilist rõõmu nii tootjale kui ka kandjale. Camilla Wellton on rohelise südamega luksusbränd.

Soov luua enneolematut

Camilla Welltonil on 100 protsenti orgaaniline kaubamärk Eco Couture. Klient saab kujundada endale täpselt sellise rõivaeseme, nagu ta soovib: disain, materjal, muster ja õmblemine. Lisaks on Camilla Welltoni klientidel võimalik veebipoest soetatud mantel täiusliku sobivuse saavutamiseks kohandada vastavaks oma mõõtudega.

Põgus pilk tulevikku

Camilla Wellton soovib luua kõrge kvaliteediga luksusbrändi, millest õhkub omapära ja elegantsi nii suhlemisel, koostöös kui ka toodetes. Tulevikus on plaanis arendada välja kollektsioonid nii naistele kui ka meestele. Välisrõivad, isikupärased linnariided, aksessuaarid, vaba aja rõivad, kingad, kotid ja piiratud koguses couture tooted, mida on võimalik ka igapäevaselt kanda.

Osa kasumist investeeritakse ökosfääri tänulikkusest meile eluaset ja toitu pakkuva planeedi ja elusolendite ees.

Lisa kommentaar