titiMadam

Endast

titiMadam loob tabavaid ja originaalseid ehteid igas vanuses omanäolise karakteriga meestele ja naistele. Valik täieneb pidevalt toodetega, mida on lihtne eri stiilidega ühitada – kusjuures selle eest ei pea tervet varandust välja käima. Samal ajal jääb titiMadam kindlaks lihtsale põhimõttele: kaubamärgi toodetel peaks olema omapära, mis toob ehete kandja näole laia naeratuse.

titiMadam on tõendus sellest, et huumorimeelest ja lihtsusest sünnivad suurepärased tooted. Kaubamärgi omanikud Tiina Hakala ja Adam Rowe lõid ettevõtte 2007. aastal veel ülikoolis õppides.

Tooted

titiMadami tooted on innustatud lihtsatest asjadest meie ümber ja arusaamast, et meie ellu peaks alati kuuluma huumor. Tahame muuta lihtsad asjad lõbusamaks! Kollektsioon “Zoo” koosneb 29 loomast – hirvedest ja lõvidest ükssarvedeni. Muinasjututegelastelgi on toodete hulgas oma koht. Nordic Look’il tutvustab titiMadam kogu kollektsioonist hoolikalt valitud ehteid ja toodete valmistamiseks kasutatud uusi materjale.

Loodussõbralikkus

titiMadam ammutab loodusest loomingulist indu, see on kogu kaubamärgi kandev mõtteviis. Tootmisel on tähtis eetilisus – kõik tooted valmistatakse ettevõtte oma jõududega ja käsitsi.

Soov luua enneolematut

titiMadami disainerid soovivad, et kliendid tunnetaksid ehteid kandes isikupära. See võib tulla näiteks koerahammustusega seotud lapsepõlvemälestusest või eluaegsest armastusest hobuste vastu. Kollektsiooni loojad suhtuvad titiMadami toodetesse väga erilise tundega ka sellepärast, et kõik esemed on saanud nime disainerite sõprade järgi.

Põgus pilk tulevikku

Järgmiste aastate jooksul on plaan ettevõtet laiendada, aga ka suurendada teadlikkust loomade elutingimustest. Selleks tehakse tihedat koostööd organisatsioonidega, kellele läheb korda elu Maal, näiteks Soome loomakaitsjate ühendusega Animalia. Ärge unustage hoolida loomadest!

Lisa kommentaar