Lotta Djossou

Endast

Lotta Anderssoni ja Clement Djossou’ kohtumine Tokyos 1990ndate keskpaigas ühendas nii kaks isikut kui ka kaks disainile pühendunud talenti. See oli hämmastava teekonna algus, mis viis Lotta Djossou’ tekkeni.

Lotta põhjamaise karguse ja elegantsiga disain sobitub tundlikult õppinud hõbesepp Clementi loominguga. Seejuures lisavad Clementi Aafrika juured ja suur reisikogemus ehetele kirge ja värskust. See on lugu, mis toob esile kire uudishimu ja elujaatamise vastu. See on kirg disaini vastu, erakordne puudutus, armastuse aare.

Tooted

Lotta Djossou väärisehted paljastavad mitmekesiste kultuuride sügavaimad värvingud ning toovad esile kire disaini vastu. Erakordne ja keerukas, selle romantiline ja vanamoodne ilu on käsitöö, milles on kasutatud valgevaske ja 925 sterlinghõbedat.

Loodussõbralikkus

Lotta Djossou kollektsioonid on ammutanud inspiratsiooni kaunist loodusest ja ümbritseva maailma salapärast. Kõige kaunimaid loodusvarad nagu hõbe, pärlid, merekarbid ja kristallid annavad ehetele kauni ja peenekoelise fooni. Kõik tooted on käsitöö. Lotta Djossou’le on eetilised väärtused olulised nii materjalivalikus kui ka tootmises.

Soov luua enneolematut

Lotta Djossou’d on tunnustatud mitmete rahvusvaheliste disaini- ja ettevõtlusauhindadega. Samuti on ettevõte pälvinud auhindu messidel ehete erakordse esitlemise eest.

Põgus pilk tulevikku

Soov tutvustada Skandinaavia disaini Baltimaades.

Lisa kommentaar