Revery

Endast

Revery on 2005. aasta talvel tegevust alustanud Rootsi moetootja, kelle pilk on pööratud tulevikku. Revery tähendab teatud kujutlust, unistust sellest, mida pole. Kujuteldavas olukorras kehtivad uued, tavalisest erinevad reeglid. Need unelmad pakuvad kindlat kaitset igava, üksluise ja halli igapäevaelu eest. Revery kaitseb kindlameelselt kõike, mis EI OLE iganenud ja üksluine.

Tooted

Revery loomingu hulka kuuluvad nii meeste kui ka naiste rõivakollektsioonid ja aksessuaarid.

Loodussõbralikkus

Revery loob tulevikumoodi. Tooteid valmistatakse Euroopa Liidus parimatest orgaanilistest materjalidest. See tähendab, et eesmärk on vähendada keskkonnale avaldatavat mõju kõikides tootmisetappides.

Soov luua enneolematut

Revery’le on mood põnev kombinatsioon rõivastest, kaunitest detailidest ja peenest käsitööst. Meie loodavad rõivad peaksid ajale vastu pidama mitu hooaega ja pakkuma klientidele loomingulist rõõmu. Kollektsioonide loomisel teeme koostööd andekate illustraatorite, kunstnike, fotograafide ja filmitegijatega. Koos loominguliste sõpradega on Revery kujundanud kontseptuaalrõivaid, loonud uusi kunstisuundi ja uudseid kollektsioone.

Põgus pilk tulevikku

Lennutada oma arusaam tulevikumoest maailma vallutama.

Lisa kommentaar