Põnev, huvitav, võiks jätkuda - valik tagasisidest Nordic Look’i flaieritelt
Teisipäev, 07. Juuni 2011

Maarja Tali: "Suurepärane idee ja teostus. Loodan, et ettevõtmisest saab traditsioon."

Loe lisa...
 
Koomiksikogumikust peegeldub rahvuse tunnetus
Neljapäev, 26. Mai 2011

27. mail toimus Hopneri majas FINESTi koomiksinäitusest välja kasvanud kogumiku „Call it a day..." esitlus. Kohapeal oli võimalus teose valmimisse panuse andnud kunstnikelt ka autogrammi küsida. Raamatu väljaandmist toetas Soome Instituut ning kogumikus saab näha 11Eesti, 10 Soome, 7 Ungari ja 3 Läti kunstniku töid.

Loe lisa...
 
Soome disaini edu palistab koostöö
Teisipäev, 24. Mai 2011

Soome on tuntud lihtsa ja uuendusmeelse disaini poolest. Ilu seisneb lihtsuses. Soome kohta öeldakse ka design tiger (eesti keeles disainitiiger). Täiesti õigustatult on Helsinki järgmisel aastal maailma disainipealinn. See saab igati hariv ja põnev olema.

Loe lisa...
 
Jan R. Stavik: Disainipoliitika juurutamine tõstab konkurentsivõimet
Esmaspäev, 23. Mai 2011

Põhjamaade disainikuu Nordic Looki raames toimus 24. mail seminar disaini rollist poliitika kujundamisel. Ühe esinejana astus üles Jan R. Stavik Norra Disaininõukogust (Norwegian Design Council). Arutelu juhtis Ilona Gurjanova Eesti Disainerite Liidust.

Loe lisa...
 
Nordic Look'i kokkuvõte: ettekanded, blogid, fotod ja videod
Teisipäev, 07. Juuni 2011

Ja ongi kõik, Nordic Look - Põhjamaade Disaini kuu (2.-29. mai) - Tallinnas, Euroopa Kultuuripealinnas 2011 on läbi. Siit leiate lingikogu blogitekstidele, ettekannetele, fotodele ja videotele.

Loe lisa...
 
Kunstiteosesse koondunud koomiksikangelased
Neljapäev, 26. Mai 2011

Juba sisse astudes saan esimese üllatuse osaliseks - nimelt üritus toimub esimesel korrusel asuvas poekeses. Suupistete valikust ja veinidest võin ainult arvata, et midagi hakkab toimuma, mitte miski muu ei anna vihjeid eelseisvast esitlusest.

Loe lisa...
 
Kuulsate Soome kaubamärkide lood
Teisipäev, 24. Mai 2011

Oma loo jutustasid nelja tuntud Soome kaubamärgiga tihedalt seotud olevad inimesed: Anu Hännikäinen iittalast, Kari Leino Martelast, Kirsti Doukas Kalevala Jewelery'st ning Tiia Vanhatapio omanimelisest firmast.

Loe lisa...
 
Wickie Meier: Disain on toode, teenus ja mõtlemine!
Esmaspäev, 23. Mai 2011

Põhjamaade disainikuu Nordic Looki raames toimus 24. mail seminar disaini rollist poliitika kujundamisel. Oma kogemust disaini valdkonnas andis edasi Wickie Meier, disaini ja innovatsiooni konsultant Taanist. Arutelu juhtis Ilona Gurjanova Eesti Disainerite Liidust.

Loe lisa...
 
<< Algus < Eelmine 1 2 3 4 Järgmine > Lõpp >>

Lehekülg 1 / 4