Kohtumine Põhjamaade disaineritega

Aeg: 3. mai kell 13

Nordic Looki näitusmüügil osalevad ja ürituse avamisele tulevad Põhjamaade disainerid ja/või nende esindajad – De Sade by Mads, Christina Ledang, Tiia Vanhatapio, Revery, Camilla Wellton, titiMadam, KAKSITVÅ - tutvustavad 7 minuti jooksul oma loomingut.

Loe lisa...
 
Kuidas sünnib edukas kaubamärk?

Aeg: 5. mai kell 16.30-18.30

Eduka moeäri loomine on nii mõnegi unistus. Edukuse võtmeks on toimiv kaubamärk ehk bränd, kuid kuidas seda luua? Brändid sünnivad harva iseenesest või ei millestki, tavaliselt on õnnestunud kaubamärgi taga palju rasket tööd.

Loe lisa...
 
Põhjamaised väärtused: puhas ja eetiline disain

Aeg: 10. mai kell 13-15

Kas mood saab olla eetiline ja loodushoidlik? Põhjamaade moedisainiühingute koostöö eesmärk on aidata disaineritel ja kogu moetööstusel järgida põhjamaiseid väärtusi: olema vastutustundlik ja loodushoidlik, käituma kenasti ehk nice.

Loe lisa...
 
Säästev kangatootmine ja Katvig

Aeg: 17. mai kell 16.30–18

Taani lasterõivaste tootja Katvigi eesmärk on kogu tootmises ja müügis kasutada materjale ja meetodeid, mis on võimalikult nii loodus-, valmistaja- kui ka kandjasõbralikud. Rõivaste valmistamisel kasutab Katvig orgaanilist puuvilla, kasutatud plastpudelitest ümbertöödeldud polüestrit ja kasutatud orgaanilist puuvilla.

Loe lisa...
 
Gro Marie Svidali kontsert Hardangeri viiulil

Aeg: 4. mai kell 19

Gro Marie Svidal on Norra üks säravamaid ja hinnatumaid noori Hardangeri viiuldajaid. Tema nüansirohked tõlgendused Lääne-Norra traditsioonilisest muusikast lennutavad kuulaja fjordidest pikitud maalilistele maastikele. Svidali entusiastlik ja soe lavaline suhtlusoskus haarab kuulajad oma meelevalda.

Loe lisa...
 
Nordic Look tähistab Euroopa päeva

Aeg: 7. mai kell 11-17

Nordic Look ning Soome, Rootsi ja Taani saatkond kutsuvad kõiki tähistama Euroopa päeva. Tallinna kesklinnas asuvate saatkondade uksed on külastajatele avatud kell 11–17. Saatkonnad tutvustavad oma maad ja võimalusi keskkonnasõbraliku eluviisi järgimiseks. Kõigil huvilistel on võimalus osaleda loosis ja võita Põhjamaade disainiese.

Loe lisa...
 
Tallinn-Turu 2011: moedisaini projekt "Fashion Empowerment"

Aeg: 13. mai kell 16.30

Moedisaini konkursid ja moe-show'd loovad kõrvaltvaatajas tihti arusaama moedisainist kui pelgalt individualistliku loovuse väljendusvormist, millel on nn tavatarbijaga vähe pistmist. Samal ajal kui kõrgmood naudib suurt tähelepanu, on mitmed tegelikkuses inimestele probleemsed riietusvaldkonnad kõrvale jäetud.

Loe lisa...
 
D3

Aeg: 20. mai kell 15-18

20. mail tähistab Eesti Disainikeskus kolmandat sünnipäeva koos sõprade ja koostööpartneritega. Tavapäraselt sisustavad päraslõunast sümpoosionit ja avardavad silmaringi nii disainiteemalised ettekanded kui ka meeleolukad vabas vormis vestlusringid.

Loe lisa...
 
<< Algus < Eelmine 1 2 3 Järgmine > Lõpp >>

Lehekülg 1 / 3